Bezpłatny PDF: „Młodszy tester oprogramowania – przygotowanie do rekrutacji”

Odpowiadając na potrzeby osób kandydujących do zawodu testerki czy testera oprogramowania postanowiłem dodać do mojego bloga coś ekstra. Dlatego tym razem mam dla Ciebie publikację, która powinna Ci przynieść znacznie większą wartość niż zwykły wpis.
 
W ostatnich tygodniach opracowałem treściwego e-booka, który pomoże Ci przygotować się do rekrutacji na stanowisko młodszego testera oprogramowania. Udostępniam go bezpłatnie. Wystarczy wypełnić formularz zaznaczając wymagane zgody i potwierdzić subskrypcję newslettera, a na Twój e-mail zostanie dostarczony link do pobrania darmowego pliku PDF.
 
Dokument nosi tytuł „Młodszy tester oprogramowania – przygotowanie do rekrutacji. Wymagania pracodawców i najczęstsze pytania podczas rozmowy kwalifikacyjnej.”
Dzięki niemu:

 • dowiesz się jak podejść do rekrutacji aby zmaksymalizować swoje szanse,
 • unikniesz błędu, który często popełniają kandydaci wysyłający masowo swoje aplikacje,
 • poznasz 10 najważniejszych kwalifikacji technicznych wymaganych od młodszego testera oprogramowania,
 • sprawdzisz swoja wiedzę dzięki przykładowym pytaniom rekrutacyjnym,
 • uzyskasz wpływ na tematykę poruszaną na blogu JakZostacTesterem.pl, jeśli tylko podzielisz się swoją opinią po lekturze e-booka.

 
Tester oprogramowania - bezpłatny PDF


WYPEŁNIJ FORMULARZ, ZAZNACZ ZGODY I KLIKNIJ PRZYCISK ABY POBRAĆ BEZPŁATNY PLIK PDF

 

Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z przepisami prawa. W każdej chwili możesz wycofać swoje zgody.


W przypadku jakichkolwiek problemów z potwierdzeniem subskrypcji lub z pobraniem pliku proszę o kontakt.

Przygotowując ten dodatek do bloga wykorzystałem swoje kilkunastoletnie doświadczenie w testowaniu oprogramowania i przeprowadzaniu rozmów rekrutacyjnych. Jestem przekonany, że e-book „Młodszy tester oprogramowania – przygotowanie do rekrutacji” będzie dla Ciebie pomocny.

2 myśli na temat “Bezpłatny PDF: „Młodszy tester oprogramowania – przygotowanie do rekrutacji”

 • 17 maja 2018 o 11:00
  Permalink

  Kliknięcie „Pobierz bezpłatny PDF” jedynie zapisuje na newsletter. Żadne pobieranie nie zostało uruchomione. W mailu potwierdzającym nie ma linka do pobrania pliku.

  • 17 maja 2018 o 18:53
   Permalink

   Artur, e-mail z linkiem jest wysłany dopiero po potwierdzeniu subskrypcji, w oddzielnej wiadomości. Prawdopodobnie trafiła ona do folderu z ofertami lub powiadomieniami. Aby ułatwić pobranie wysłałem Ci dodatkowego e-maila z załączonym plikiem PDF.

Komentarze są wyłączone.