fbpx

Testaton 2019 – pierwszy w Polsce maraton testowania oprogramowania. Zgłoszenia prelekcji do 4 marca

W dniach 13-19 maja 2019 r. w Warszawie odbędzie się Testaton – czyli tydzień warsztatów i webinarów poświęconych tematyce testowania oprogramowania. Zapowiadany zakres tematyczny jest szeroki, tak więc również osoby początkujące powinny znaleźć coś dla siebie. Udział w webinarach jest bezpłatny.

 

Wydarzenie

Kilka dni temu blog JakZostacTesterem.pl dołączył do grona Community Partnerów Testaton 2019. Jest to pierwszy w Polsce maraton testowania oprogramowania, który jest połączeniem 5 dni webinarów z weekendowymi warsztatami w Warszawie. Oryginalna formuła i aż 7 dni prelekcji – wydarzenie zapowiada się niezwykle ciekawie!

 

Agenda i Call for Papers

Nie znamy jeszcze dokładnej agendy Testaton 2019, bo nadal trwają zgłoszenia prelegentów – do 4 marca 2019 r. Jeśli możesz podzielić się interesującym doświadczeniem związanym z testowaniem oprogramowania, nawet na mniej zaawansowanym poziomie, to wystarczy zgłosić się poprzez krótką ankietę na stronie Call for Papers.

 

Rejestracja i koszt udziału

Rejestracja rozpocznie się po utworzeniu dokładniejszego harmonogramu wydarzenia, ale już teraz można zapisać się na powiadomienie o jej starcie. Webinary będą dostępne bezpłatnie, a dodatkowy koszt udziału w warsztatach wynosi 250 zł (jeden dzień) lub 350 zł (dwa dni).

 
Cieszy, że w polskiej społeczności testerskiej pojawiają się nowe wydarzenia, które uzupełniają ofertę konferencji ze znacznie dłuższą tradycją. Odpowiada to potrzebom wymiany doświadczeń oraz dokształcania się coraz szerszego grona testerek i testerów oprogramowania. Zapraszam do udziału w Testaton 2019!

 

Pobierz bezpłatnego e-booka dla początkującego testera Tester oprogramowania - szkolenie online

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *