fbpx

Siedmiodniowy maraton testowania – edycja druga. Rejestracja na webinary i warsztaty

Podobnie jak w ubiegłym roku, blog JakZostacTesterem.pl został partnerem medialnym tygodnia warsztatów i webinarów na temat testowania oprogramowania Testaton. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 23-29 marca.

 

Wydarzenie

Testaton 2020 to druga edycja pierwszego w Polsce maratonu testowania oprogramowania, który jest połączeniem 5 dni webinarów z weekendowymi warsztatami w Warszawie. Podczas tych wydarzeń uczestnicy poznają praktyczną stronę planowania, wdrażania i wykonywania testów oraz najpopularniejsze narzędzia testerskie.

 

Agenda

Na stronie maratonu testowania możesz zapoznać się z pełną agendą wydarzenia. W programie webinarów są m.in. takie tematy jak “Wpadki testowania” i “Nowe perspektywy rozwoju w pracy QA”. Tematyka weekendowych warsztatów jest głównie związana z zagadnieniami testów bezpieczeństwa i automatyzacji.

 

Rejestracja

Rejestracja na webinary jest bezpłatna – to świetna okazja, aby niskim kosztem poszerzyć swoją wiedzę. Natomiast wstęp na jeden dzień warsztatów kosztuje 250 zł, a pakiet na oba dni – 400 zł.

 
Myślę, że na maratonie testowania każdy znajdzie coś dla siebie. To świetna opcja zarówno dla osób preferujących rozwój poprzez Internet, jak i tych, dla których bardziej wartościowy jest tradycyjny model warsztatów i fizyczna obecność na wydarzeniu. Serdecznie zapraszam Cię do udziału w Testaton 2020!

 

Pobierz bezpłatnego e-booka dla początkującego testera Tester oprogramowania - szkolenie online

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *